Cech zlatníkov a klenotníkov Slovenska

Členská základňa

Členom Cechu zlatníkov a klenotníkov Slovenska je výlučne držiteľ cechovej listiny, ktorý je uvedený v aktuálnom zozname členov.

Riadni členovia:

Meno / názov firmy

Adresa

Telefón / Fax / Mobil

E-mail / web

Mário Bábik

908 63 Radošovce
Privát: 908 62 Dubovce

0903 471 257

Mgr. art. Lucia Bartková
LB Jewellery s r.o

83104 Bratislava
Chemická 2

0907 458 175

Tomáš Batoška
Tomi´s Gold s.r.o.

90024 Veľký Biel
Poľovnícka 11

0907 255 404, 0905 941 927

Lucia Bednárová
Zlatníctvo AQAMARIN

Nám.sv. Egídia 124
058 01 Poprad

0905 204 197

Radovan Blaško

Námestie sv. Egídia 60
058 01 Poprad

052 772 11 75
0903 664 464

Ľubomír Déči
TRIGOLD, s.r.o.

Hraničná 55
821 05 Bratislava

0905 222 203

Fridrich Ebner
EBNER s.r.o.

Záhradkárska 1085/16
900 55 Lozorno

0903 431 134
0918 785 459

Renáta Ebnerová – COEUR DE LION
EBNER s.r.o.

Záhradkárska 1085/16
900 55 Lozorno

0903 434 192
0905 202 885

Peter Forgáč – DENY

ul. Jána Ondruša
900 31 Stupava

0903 770 734

Danka Hanúsková
Zlatníctvo Zafír

Holubyho 79
902 01 Pezinok 1

0903 765 355

Daniel Chudý

Rubanisko II, č.72
964 03 Lučenec

0911 837 439

Jakub Jaroš
Znalec – drahé kamene a veľkoobchod
s briliantami

Švabinského 18
851 01 Bratislava

0905 718 649

Mgr.art. Hany H. Kašičková

841 01 Bratislava
M.Sch. Trnavského 15

0903 536 354

Gabriela Kedžuchová
ALGAB s r.o.

Obchodná 21
811 06 Bratislava

0905 280 629
025 293 10 75

Ing.Bc. Ivan Kopor
Opálové bane Libanka s.r.o.

Floriánová 3201/12
080 01 Prešov

051 772 58 96

Ján Machovčák

ul. Palárika 2596/26
022 01 Čadca

0903 501760

Bc. Marián Martinček
Šperkárska dielňa, znalec
veľkoobchod s kameňmi

259
908 41 Popudinské Močidľany

0905 466 828
0949 412 359

Rudolf Molnár
Rugevit s.r.o.

Jánska 1A
900 81 Šenkvice

0944 286 106

Radoslav Nemec

Matejkova 13
841 05 Bratislava

0907 777 795

Andrej Ohrablo
Zlatníctvo

Ševčenkova 19
851 01 Bratislava 5

026 353 45 01,-2,-3

Mgr.art Martin Potaš
TRIGOLD, s.r.o.

Hraničná 55
821 05 Bratislava

0905 239 851

Jozef Sedlák
Zlatník

Haburská 8
821 01 Bratislava

0911 992 057

Michal Škotta
Zlatníctvo M.Š.

900 28 Ivanka pri Dunaji
Gaštanová 6

0903 267 317

František Tartott
Zlatníctvo Tartott

Švermova 272/19
924 00 Galanta 1

031 780 62 27

Veronika Uhrecká,
Autentic Studio s r.o.

Na hanišovú  466/16
97637 Hrochoť

0917 936 958

Daniel Vika
VA GOLD, s.r.o.

Drotárska 28
811 04 Bratislava 1

026 280 16 41
0915 806 111

Anton Wendl
Zlatníctvo AWOZ

Farnianska 2
900 28 Ivánka pri Dunaji

024 594 38 16

Branislav Zelenák
BZ Gold

Grosslingova 69
811 09 Bratislava

0918 521 122

Pridružení členovia:

Názov školy

Adresa

Telefón / Fax / Mobil

E-mail / web

Súkromné stredná
umelecká škola

Kyslá 214
966 61 Hodruša – Hámre

045 684 44 91

Stredná odborná škola pre
žiakov s telesným postihnutím

Mokrohájska 1
842 40 Bratislava 4

025 465 13 54 – 6

Stredná odborná škola
technická

Vranovská 4
851 02 Bratislava 5

026 383 84 17
026 382 22 06

Stredná umelecká škola
scénického výtvarníctva

Sklenárova 1354/7
821 09 Bratislava 2

025 341 46 15

Čestní členovia:

Meno / Názov

Adresa

Telefón / Fax / Mobil

E-mail / web

Puncový úrad SR

Medená 10
811 02 Bratislava 1

025 296 70 55
025 292 02 00 riad.

Ing. Jozef Koleň

Račianska 71
831 02 Bratislava

0918 474 789

Ing. Helena Putzová

Korytnická 8
821 07 Bratislava

0907 123 603

Ladislav Čonka

Železničná 8
984 01 Lučenec

Alojz Krisl

Šoltésovej 7
811 08 Bratislava

025 557 74 51

Súčasné predstavenstvo cechu:

Cechmajster: Ľubomír Déči

 

Členovia:

 

Fridrich Ebner

 

Rudolf Molnár

 

Andrej Ohrablo

 

Daniel Vika

 

Revízna komisia:

 

Predseda: Branislav Zelenák

 

Členovia:
Daniel Chudý

 

Radoslav Nemec

 

Tajomníčka cechu: Ing. Helena Putzová