Cech zlatníkov a klenotníkov Slovenska

Grass-roots

Members:

Nema / name of company

Adress

Telephone / Fax / Mobil

E-mail / website

Mário Bábik

908 63 Radošovce
Privát: 908 62 Dubovce

0903 471 257

Radovan Blaško

Námestie sv. Egídia 60
058 01 Poprad

052 772 11 75
0903 664 464

Ľubomír Déči
TRIGOLD, s.r.o.

Hraničná 55
821 05 Bratislava

0905 222 203

Fridrich Ebner
EBNER s.r.o.

Záhradkárska 1085/16
900 55 Lozorno

0903 431 134
0918 785 459

Renáta Ebnerová – COEUR DE LION
EBNER s.r.o.

Záhradkárska 1085/16
900 55 Lozorno

0903 434 192
0905 202 885

Peter Forgáč – DENY

ul. Jána Ondruša
900 31 Stupava

0903 770 734

Danka Hanúsková
Zlatníctvo Zafír

Holubyho 79
902 01 Pezinok 1

033 641 35 65

Daniel Chudý

Rubanisko II, č.72
964 03 Lučenec

0911 837 439

Jakub Jaroš
Znalec – drahé kamene a veľkoobchod
s briliantami

Švabinského 18
851 01 Bratislava

0905 718 649

Gabriela Kedžuchová
ALGAB s r.o.

Obchodná 21
811 06 Bratislava

0905 280 629
025 293 10 75

Ing.Bc. Ivan Kopor
Opálové bane Libanka s.r.o.

Floriánová 3201/12
080 01 Prešov

051 772 58 96

Ján Machovčák

ul. Palárika 2596/26
022 01 Čadca

0903 501760

Bc. Marián Martinček
Šperkárska dielňa, znalec
veľkoobchod s kameňmi

259
908 41 Popudinské Močidľany

0905 466 828
0949 412 359

Rudolf Molnár
Rugevit s.r.o.

Jánska 1A
900 81 Šenkvice

0944 286 106

Radoslav Nemec

Matejkova 13
841 05 Bratislava

0907 777 795

Andrej Ohrablo
Zlatníctvo

Ševčenkova 19
851 01 Bratislava 5

026 353 45 01,-2,-3

Mgr.art Martin Potaš
TRIGOLD, s.r.o.

Hraničná 55
821 05 Bratislava

0905 239 851

Jozef Sedlák
Zlatník

Haburská 8
821 01 Bratislava

0911 992 057

František Tartott
Zlatníctvo Tartott

Švermova 272/19
924 00 Galanta 1

031 780 62 27

Daniel Vika
VA GOLD, s.r.o.

Drotárska 28
811 04 Bratislava 1

026 280 16 41
0915 806 111

Anton Wendl
Zlatníctvo AWOZ

Farnianska 2
900 28 Ivánka pri Dunaji

024 594 38 16

Branislav Zelenák
BZ Gold

Grosslingova 69
811 09 Bratislava

0918 521 122

Mária Žatecká
Fortuna AURUM

Kalinkovo č. 238
900 43 Kalinkovo

024 564 69 42
0905 805 445

Associate members:

Name of school

Adress

Telephone / Fax / Mobil

E-mail / website

Súkromné stredná
umelecká škola

Kyslá 214
966 61 Hodruša – Hámre

045 684 44 91

Stredná odborná škola pre
žiakov s telesným postihnutím

Mokrohájska 1
842 40 Bratislava 4

025 465 13 54 – 6

Stredná odborná škola
technická

Vranovská 4
851 02 Bratislava 5

026 383 84 17
026 382 22 06

Stredná umelecká škola
scénického výtvarníctva

Sklenárova 1354/7
821 09 Bratislava 2

025 341 46 15

Honorary members:

Name / Title

Adress

Telephone / Fax / Mobil

E-mail / website

Puncový úrad SR

Medená 10
811 02 Bratislava 1

025 296 70 55
025 292 02 00 riad.

Ing. Jozef Koleň

Račianska 71
831 02 Bratislava

0918 474 789

Ing. Helena Putzová

Korytnická 8
821 07 Bratislava

0907 123 603

Ladislav Čonka

Železničná 8
984 01 Lučenec

Alojz Krisl

Šoltésovej 7
811 08 Bratislava

025 557 74 51

Directorship of guild:

Guild master:

Ľubomír Déči

 

Members:

Fridrich Ebner

Dana Hanúsková

Andrej Ohrablo

 

The Review Committee:

Branislav Zelenák

Daniel Chudý

Daniel Vika

 

Secretary of guild:

Ing. Helena Putzová